O projektu

Projekt 20-ti rodinných domů je situován v klidné lokalitě Vratimov – Zadky. Koncept sídelního útvaru byl navržen tak, aby poskytnul dostatečně široký veřejný prostor pro komfortní dopravní obslužnost. Na jednotlivých parcelách byl kladen důraz na optické oddělení parcel a vytvoření soukromí, to bylo dosaženo vysazením vrostlých stromů v podobě 11 ks borovice černé na parcelu. Tato zeleň prostorově utváří jednotlivé parcely a uliční prostor.

Foto domu Vratimov

Rodinné domy jsou navrženy jako přízemní, nepodsklepené s využitelným půdním prostorem pro uskladnění věcí . Vnitřní dispozice domu je 4+kk. Domy tvoří prostorný obývací pokoj s jídelní částí a kuchyňským koutem, 3 samostatné neprůchozí pokoje, koupelna s WC, samostatné WC, technická místnost (komora), technická místnost (šatna/prádelna). Součástí domu jsou zpevněné plochy chodníku a parkování pro dvě auta.

Dům je zděný, založený na základových pasech, postavený z broušených cihelných tvárnic s kontaktním zateplovacím systémem 15cm  s fasádním obkladem z cihelných pásků Klinker. Tato fasáda je navržena s ohledem na vysokou životnost a možnost čištění v průběhu života stavby. Strop a střešní konstrukce jsou dřevěné vyplněné tepelnou izolací. Střecha je pokryta asfaltovým šindelem IKO CAMBRIDGE Podvojná černá. Okna a dveře jsou plastová. Vytápění zajišťuje elektrické podlahové vytápění s regulací v každé místnosti. Ohřev TV je zajišťován pomocí elektrického zásobníkového ohřívače. Součástí je podzemní jímka na dešťové vody o objemu 4m3 pro další využití.

Domy jsou v různých fázích výstavby, je možné provést klientské změny před dokončením a je možné provést částečnou změnu dispozice. K prohlídce jsou připraveny vzorové domy v místě.

V ceně domu je:

  • Kompletně vybavená koupelna s WC
  • Samostatné WC
  • Plovoucí podlahy
  • Interiérové dveře
  • Parkovací stání pro 2 osobní automobily
  • Stromy okolo domu
  • Plot vedle domu a za domem

V ceně domu není:

  • Kuchyňská linka
  • Osvětlovací tělesa

Projekt zahrnuje vybudování asfaltových přístupových komunikací, včetně obrubníků a veřejného osvětlení.

Domy budou napojeny na veřejnou kanalizaci. 

Podívejte se na  rozmístění rodinných domů.

© 2019 RD Vratimov. Všechna práva vyhrazena. Created By eABM